Hidrolik Kesim, Derz Kesim Hizmetleri

Hidrolik Kesim Beton Kesme

Hidrolik Kesim, Derz Kesim Hizmetleri

Hidrolik Kesim, karotçu, Derz kesim gibi işlerinizi anında, sorunsuz yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz. Korkmazlar Karot olarak işlerinizde etrafa zarar vermeden projeye uygun bir şekilde yapmaktayız.

Yapılarınıza herhangi bir zarar vermeden, özellikle hidrolik kesim ve derz kesme konusunda zaman ve maliyetlerinizi minimum seviyeye düşürmekteyiz. Uzman personel ve yenilikçi cihazlarımız ile benzeri tüm projeleriniz için yanınızdayız.

Hidrolik Kesim Hizmetleri

+90 545 209 72 25

Korkmazlar Karot, kaliteli hizmet anlayışıyla, güven ilkesinden asla ödün vermeden inşaat sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan birisidir. Tüm işlerimizde iş ve işçi güvenliğini ön planda tutarak oluşabilecek hasarları en alt seviyeye çekmekteyiz.

Neler Yapmaktayız?

  • Beton Delme
  • Hidrolik Kesim
  • Derz Kesim
  • Halatlı Kesim
  • Beton Kesme
  • Karotçu, Karot
  • Beton Kırma
  • Filiz Ekimi Ankraj
  • …ve daha fazlası

Hidrolik Kesim ve Derz Kesim hizmetlerinde kaliteli işçilik, zamanında teslim güçlü altyapı ve dinamik uzman kadrosuyla karot, beton delme, beton kesme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. 20 yıllık tecrübe ve birikimimizle alanında öncü firma olan Korkmazlar Karot en yeni teknolojik cihazlar ve modern ekipmanlarla karot sektöründe kalite arayan müşterilerimiz için vazgeçilmez konumda olmaktan gurur duymaktayız.

Kurumsal Kimlik
Beton Delme Karotçu

Betonarme yapılarda, beton duvar ya da döşemelerin kesim gereksinimini karşılar. Mimarların proje sırasında unuttukları kapı, pencere vb. gibi yerlerin veya sonradan ortaya çıkan proje değişikliklerinin kesim makineleriyle işlerini gerçekleştikten sonra uygulamaya koyulurlar.

Hidrolik Kesim Beton Kesme

Hidrolik Kesim Beton Kesme

Genellikle yapılan yapı yanlışlıklarını beton döküm sırasında ufak çaplı boşluklar için kalıp işleri daha uzun sürebileceği için tek parça olarak beton dökümü yapılır. Sonraki adımlarda ise betonların gerekli alanları kesilerek ihtiyaç duyulan boşluklara gerektiği kadar koyarlar.

Eski yapılarda ise günümüzde uygulanması gereken pek çok teçhizat işlemleri için beton duvarlarda uygun çaplı deliklerin açılması için veya kapı pencere oluşturulması için beton kesimi uygulaması gerekmektedir.

Yorumlar kapalı.

× WhatsApp